Om oss

Gema y Alex

Velkommen!

  Jeg heter Alex (fra Norge), og alt startet da jeg møtte kjæresten min   (Gema) på en ferie. Gema er fra Murcia, og i møte med regionen ble jeg kjent med de virkelige smaksopplevelsene som det spanske kjøkken har å tilby.

Jeg ble fascinert! Og blir det mer og mer for hver dag som går.

 Etter å ha blitt introdusert for ekte spanske varer av høy kvalitet, fikk jeg lyst til å dele dette med andre. Derfra begynte teamet som jeg jobber med å utvikle konseptet vi hadde i tankene. Vi begynte å velge ut råvarer og matprodukter som gir ekte og naturlige smaksopplevelser – alle med garantert opprinnelse. Det vi ønsker er å formidle smakene som Spania er verdenskjent for!

Det er og vil forbli en fornøyelse å velge ut disse produktene for dere. Disse gastronomiske gledene kan nytes ved eget bord, eller i sammenkomster med familie og venner.

Vi ønsker å takke våre leverandører og  produsenter som jobber iherdig for å utvikle  kvalitetsprodukter. Disse er med på å ivareta en kulinarisk arv av høy standard.          
Tusen takk!
Envío

Våre forsendelser

Helt trygt og raskt. Spain menu benytter seg av de beste transportbyråene. Det er like viktig for oss å forsikre oss om at produktene blir håndtert som de skal frem til de blir levert i Deres hjem, som kvaliteten på selve produktene. 

Mer informasjon...

Envío

Spain Menu-klubben

Bli med i vår klubb og dra nytte av fordelene dette innebærer. Å være medlem av vår klubb betyr flotte overraskelser!

Mer informasjon...

Envío

Detaljhandlere, hoteller og restauranter

Vi tilbyr et stort utvalg av spanske produkter til næringer som restauranter, hoteller og spesialforretninger, da vi er direkte representanter for produktene vi tilbyr.

Mer informasjon...


Nylig forviste

Ingen produkter

Meny